Jak objednat fotoobraz

 1. Online sběrna - fotografie nahrajte prostřednictvím naší online sběrny (www.fotografieobrazy.cz) a vyberte způsob provedení. V případě varianty plot v různobarevném provedení, uveďte tento požadavek do poznámky.

 2. FTP - fotografie nahrajte na naše ftp a na náš email ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) zašlete objednávku se specifikací zpracování. Následně od nás obdržite cenovou kalkulaci, po jejím odsouhlseni budou fotografie zpracovány.

  ftp.digitalnistudio.cz
  login: digitalnistudio.cz-obj
  heslo: zasleme na vyzadani

 3. www.uschovna.cz - fotografie zašlete prostřednictvím uschovny a do poznámky uveďte požadavek na zpracování. Následně od nás obdržite cenovou kalkulaci, po jejím odsouhlseni budou fotografie zpracovány (www.uschovna.cz).

 4. email - fotografie, společně se specifikací objednávky, můžete zaslat emaile, ale v případě zaslání většiho objemu dat je třeba rozdělit do několika zasilek ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

 5. čínské znaky - specifikaci objednávky (výběr typu provedení, formát) zašlate emaile
  (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Následně od nás obdržíte potvrzení objednávky společně s cenou po potvrzení cenové kalkulace bude objednávka zpracována.


V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.